.

.

.

.

Villa Mia sa nachádza v obci Stará Lesná v Tatranskom národnom parku neďaleko najvyššie položeného lyžiarskeho strediska na Slovensku – Tatranská Lomnica (5 km). Ponúka ubytovanie s výhľadom na Vysoké Tatry pre 8 osôb v moderne zariadenom a útulnom prostredí. VillaMia disponuje 2 samostatnými izbami, 1 obývacou izbou s krbom, kuchyňou s jedálenským kútom, 2 WC a 1 kúpeľňou. Hostia majú taktiež k dispozícií bezplatné parkovacie miesto, Wi-Fi pripojenie, terasu s grilom a záhradu. Okolie ponúka taktiež rôzne aktivity, ako napríklad cyklistiku, turistiku, športové vyžitie v lyžiarskom stredisku Tatranská Lomnica (5 km), regeneráciu v AquaCity Poprad (11 km),relax vo výnimočnom welness v hoteli Kontakt v Starej Lesnej, golfový rezort Black Stork Veľká Lomnica (5 km), minigolf - Relax Park Jazierko Tatranská Lomnica (5 km), krytý minigolf - TatraMonti, Poprad (11 km), motokáry – Motokáry Tatry Svit (20 km), bobovú dráhu v Tatranskej Lomnici (8 km), múzeum Ski Museum Tatranská Lomnica (5 km), galériu optických ilúzií Tricklandia v Starom Smokovci (8 km), či nákupné centrá FORUM a MAX v neďalekom meste Poprad (11 km). V blízkosti sa nachádzajú potraviny Milk Agro (800 m) a mnoho reštaurácií.

.

Spoločenská miestnosť

Útulne zariadená spoločenská miestnosť disponuje LED televízorom so satelitom, 2x rozkladacou sedacou súpravou a taktiež ponúka možnosť využitia teplovzdušného krbu, ktorý dotvára príjemnú atmosféru.

Pozrieť izbu

Kuchyňa

Moderne zariadená priestranná kuchyňa je plne vybavená všetkým kuchynským príslušenstvom. Disponuje indukčnou varnou platňou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, hriankovačom a kávovarom.

Pozrieť izbu

Jedálenský kút

Jedálenský kút je súčasťou priestrannej kuchyne. Disponuje veľkým jedálenským stolom pre 6 osôb.Pozrieť izbu

Kúpelňa

Kúpeľňa s WC a rohovou vaňou sa nachádza na poschodí VillaMia. Na prízemí sa taktiež nachádza samostatné WC s umývadlom.

Pozrieť izbu

Spálňa

Na poschodí VillaMia sa nachádzajú dve samostatné spálne. Každá z nich je vybavená manželskou posteľou a rozkladacím dvojlôžkom.

Pozrieť izbu

Exteriér

VillaMia ponúka bezplatné parkovanie pre 4 autá, vonkajší gril a terasu s posedením a výhľadom priamo na Vysoké Tatry.

Pozrieť exteriér

Virtual tour Villa Mia